-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні меблі
Тендер Prozorro UA-2021-09-16-004168-c
Торги відмінено
324 063.48
UAH з ПДВ
Номер:
4d751664c9264ac784b5aae287ac37c3
Внутрішній номер закупівлі:
11562352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-16-004168-c
Замовник:
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00210217
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санін Володимир Фотійович 380573410296 sanin@isc.kharkov.ua http://www.isc.kharkov.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
10.08.2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «UA-2021-08-10-010126-а». Проте, станом на 26.08.2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 30.08.2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю «UA-2021-08-30-000656-b». Проте знову ж таки, станом на 15.09.2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.
Очікувана вартість:
324 063.48 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЛАБОРАТОРНІ МЕБЛІ
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
04ce2f8a878f49c1b16707cdc99f78c7
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відмінити переговорну процедуру закупівлі згідно предмету Лабораторні меблі за кодом національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 39180000-7 Лабораторні меблі з підстави, що передбачена п.2 ч. 8 ст. 40 Закону, а саме: неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівель (помилково вказано строк поставки товарів «31 грудня 2021» замість «до 15 грудня 2021»
Період оскарження:
28.09.2021 11:19 - 09.10.2021 00:00
Дата опублікування:
28.09.2021 11:19
Дата виконання:
09.10.2021 00:01
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
Оскарження: 16.09.2021 15:16 - 27.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Жолобіцький В.І. +3808005027070 info@hlr.ua
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, Січових Стрільців (колишня Щолківська) буд.8
Оскарження: 16.09.2021 15:16 - 27.09.2021 00:00
Ціна пропозиції
324 063.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.09.2021 15:16
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
cd1157c19be046b7a1555a10cd843eaa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-16-004168-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Жолобіцький В.І. +3808005027070 info@hlr.ua
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, Січових Стрільців (колишня Щолківська) буд.8
Сума договору:
324 063.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
324 063.48 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації