-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні меблі в комплекті
Тендер Prozorro UA-2023-02-28-004165-a
Завершена
165 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 825.00 UAH
Номер:
f423ebc41ba04eb8ae4665bfefccbdff
Внутрішній номер закупівлі:
17109307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-28-004165-a
Замовник:
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00210217
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санін Володимир Фотійович 380573410296 sanin@isc.kharkov.ua http://www.isc.kharkov.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2023 12:30 - 05.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2023 12:30 - 08.03.2023 14:00
Аукціон:
08.03.2023 14:00 - 08.03.2023 14:00
Період кваліфікації:
08.03.2023 14:00 - 16.03.2023 13:25
Період завантаження договору:
22.03.2023 00:00 - 01.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 000.00 Лабораторні меблі в комплекті