• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні меблі в комплекті

Оголошено тендер

165 000.00 UAH
Номер: 18d85003cc9740b8beed6aedb6f0603d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-28-001317-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Замовник: ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 165 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні меблі в комплекті
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.02.2023 12:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума165 000.00 UAH