• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект лабораторних меблів

Завершена

115 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 575.00 UAH
Номер: 5b1de0be9fb746ffb05413f96fe76d2f
Внутрішній номер закупівлі: 19142548
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-02-003647-a   
Замовник: ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Санін Володимир Фотійович 380573410296 sanin@isc.kharkov.ua http://www.isc.kharkov.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 115 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.10.2023 11:43 - 07.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.10.2023 11:43 - 10.10.2023 13:00
Аукціон: 11.10.2023 12:25 - 11.10.2023 12:48
Період кваліфікації: 11.10.2023 12:48 - 16.10.2023 13:17
Період завантаження договору: 22.10.2023 00:00 - 01.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴115 000.00 Комплект лабораторних меблів