• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект лабораторних меблів

Оголошено тендер

115 000.00 UAH
Номер: ca0187f0020e435f8f926c6cda9d3ffc
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-02-002082-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Замовник: ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 115 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект лабораторних меблів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 02.10.2023 11:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума115 000.00 UAH