-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність:...×-
Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ); Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НР ОСР); Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ))
- ID: UA-2026-08-21-009845-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161835
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби індивідуального балістичного захисту (Лот 1 – Засоби індивідуального балістичного з...×-
Засоби індивідуального балістичного захисту (Лот 1 – Засоби індивідуального балістичного захисту (НР ТЕЦ); Лот 2 – Засоби індивідуального балістичного захисту (НР ОСР); Лот 3 - Засоби індивідуального балістичного захисту (НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Засоби індивідуального балістичного захисту (НЯ ОСР)) (код згідно з Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 35810000-5 — Індивідуальне обмундирування)
- ID: UA-2026-08-13-007188-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077138
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 днів назад
-
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Індивідуальне обмундирування (Лот 1- Індивідуальне обмундирування (НЯ ТЕЦ); Лот 2 - Індиві...×-
Індивідуальне обмундирування (Лот 1- Індивідуальне обмундирування (НЯ ТЕЦ); Лот 2 - Індивідуальне обмундирування (НР ТЕЦ)
- ID: UA-2026-01-13-008342-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27893639
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протигаз шланговий ПШ-1- ID: UA-2024-09-10-008846-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22540796
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шоломи балістичні кулезахисні- ID: UA-2023-04-12-010605-a
- Дата створення : 12.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17484071
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Індивідуальне обмундирування (бронежилет клас захисту 4)- ID: UA-2023-03-14-004762-a
- Дата створення : 14.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17228763
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протигази ГП-7- ID: UA-2022-12-30-007307-a
- Дата створення : 30.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16518639
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протигази ГП-7- ID: UA-2022-10-28-008501-a
- Дата створення : 28.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15709675
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Протигази цивільні ГП-7- ID: UA-2022-08-08-004176-a
- Дата створення : 08.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15053464
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Протигази шлангові ПШ-1- ID: UA-2022-07-14-006290-a
- Дата створення : 14.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14906847
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Протигази ГП-7 для індивідуального захисту органів дихання і зору- ID: UA-2022-06-24-005513-a
- Дата створення : 24.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14802119
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Протигази- ID: UA-2022-06-21-002006-a
- Дата створення : 21.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14776398
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Шлангові протигази ПШ-1- ID: UA-2022-06-21-002118-a
- Дата створення : 21.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14776397
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -