-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Індивідуальне обмундирування (бронежилет клас захисту 4)
Тендер Prozorro UA-2023-03-14-004762-a
Торги не відбулися
99 931.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 499.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 499.66 UAH
Номер:
0d286242353f490b87ebc3a90a57faf8
Внутрішній номер закупівлі:
17228763
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-14-004762-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Денисов +380679574913 v.denysov@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 931.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.03.2023 15:17 - 19.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2023 15:17 - 22.03.2023 11:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 931.00 Індивідуальне обмундирування (бронежилет клас захисту 4)