-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Індивідуальне обмундирування (бронежилет клас захисту 4)
Оголошено тендер
99 931.00
UAH
Номер:
1e4f978c49d84179b3e4d4017f85e34e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-14-001600-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
99 931.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Індивідуальне обмундирування (бронежилет клас захисту 4)
Примітки:
Замовник визначений у п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Дата опублікування:
14.03.2023 11:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Індивідуальне обмундирування (бронежилет клас захисту 4)
Кількість
5 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума99 931.00 UAH