-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протигази ГП-7
Тендер Prozorro UA-2022-12-30-007307-a
Завершена
232 238.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 161.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 161.19 UAH
Номер:
3229e7daf09a42cd9e0c086815e60489
Внутрішній номер закупівлі:
16518639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-30-007307-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Денисов +380679574913 v.denysov@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
232 238.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.12.2022 22:51 - 06.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2022 22:51 - 09.01.2023 00:00
Аукціон:
09.01.2023 11:11 - 09.01.2023 11:40
Період кваліфікації:
09.01.2023 11:40 - 16.01.2023 10:17
Період завантаження договору:
22.01.2023 00:00 - 01.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴232 238.00 Протигази ГП-7