-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протигази ГП-7
Оголошено тендер
232 238.00
UAH
Номер:
d664ad29e3cc4ccca88902be285ef637
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-30-001247-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
232 238.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протигази ГП-7
Примітки:
Замовник визначений у п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Дата опублікування:
30.12.2022 12:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Протигаз ГП-7
Кількість
142 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума232 238.00 UAH