-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протигази ГП-7
Тендер Prozorro UA-2022-10-28-008501-a
Торги не відбулися
187 530.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 937.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 937.65 UAH
Номер:
4a712948758c40348870c21cd0e3ece6
Внутрішній номер закупівлі:
15709675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-28-008501-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Денисов +380679574913 v.denysov@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
187 530.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2022 23:58 - 04.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2022 23:58 - 07.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 530.00 Протигази ГП-7