-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 2
Індивідуальне обмундирування (Лот 1- Індивідуальне обмундирування (НЯ ТЕЦ); Лот 2 - Індивідуальне обмундирування (НР ТЕЦ)
Тендер Prozorro UA-2026-01-13-008342-a
Завершена
281 955.00
UAH без ПДВ
Номер:
a4408ec9297b40e184eabeb95cde8afb
Внутрішній номер закупівлі:
27893639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-13-008342-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
281 955.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.01.2026 14:44 - 18.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2026 14:44 - 21.01.2026 10:00
Аукціон:
з 22.01.2026 11:59
Період кваліфікації:
21.01.2026 10:00 - 27.01.2026 15:45
Період завантаження договору:
02.02.2026 00:00 - 12.02.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴128 103.33 Лот 1- Індивідуальне обмундирування (НЯ ТЕЦ);
- Лот №2 ₴153 851.67 Лот 2 - Індивідуальне обмундирування (НР ТЕЦ)