-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Індивідуальне обмундирування (Лот 1- Індивідуальне обмундирування (НЯ ТЕЦ); Лот 2 - Індивідуальне обмундирування (НР ТЕЦ)
Оголошено тендер
338 346.00
UAH
Номер:
cfe9ce510447416f9278bfc9a142f9ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-13-009454-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
338 346.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Індивідуальне обмундирування (Лот 1- Індивідуальне обмундирування (НЯ ТЕЦ); Лот 2 - Індивідуальне обмундирування (НР ТЕЦ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Дата опублікування:
13.01.2026 14:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума338 346.00 UAH