-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Засоби індивідуального балістичного захисту (Лот 1 – Засоби індивідуального балістичного захисту (НР ТЕЦ); Лот 2 – Засоби індивідуального балістичного захисту (НР ОСР); Лот 3 - Засоби індивідуального балістичного захисту (НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Засоби індивідуального балістичного захисту (НЯ ОСР)) (код згідно з Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 35810000-5 — Індивідуальне обмундирування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-007188-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
360 598.34
UAH без ПДВ
Номер:
831a94d1534d4d4b80c994232946b320
Внутрішній номер закупівлі:
30077138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-007188-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
360 598.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 14:17 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 14:17 - 21.08.2026 10:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:11
Період кваліфікації:
21.08.2026 10:00 - 26.08.2026 14:31
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴211 850.00 Лот 1 – Засоби індивідуального балістичного захисту (НР ТЕЦ)
- Лот №2 ₴88 326.67 Лот 2 – Засоби індивідуального балістичного захисту (НР ОСР)
- Лот №3 ₴51 790.00 Лот 3 - Засоби індивідуального балістичного захисту (НЯ ТЕЦ)
- Лот №4 ₴8 631.67 Лот 4 - Засоби індивідуального балістичного захисту (НЯ ОСР)