• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби індивідуального балістичного захисту (Лот 1 – Засоби індивідуального балістичного захисту (НР ТЕЦ); Лот 2 – Засоби індивідуального балістичного захисту (НР ОСР); Лот 3 - Засоби індивідуального балістичного захисту (НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Засоби індивідуального балістичного захисту (НЯ ОСР)) (код згідно з Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 35810000-5 — Індивідуальне обмундирування)

Оголошено тендер

432 718.01 UAH
Номер: 36a9eaccf1c745ec801b389062edbf0d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-004084-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Очікувана вартість: 432 718.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби індивідуального балістичного захисту (Лот 1 – Засоби індивідуального балістичного захисту (НР ТЕЦ); Лот 2 – Засоби індивідуального балістичного захисту (НР ОСР); Лот 3 - Засоби індивідуального балістичного захисту (НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Засоби індивідуального балістичного захисту (НЯ ОСР)) (код згідно з Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 35810000-5 — Індивідуальне обмундирування)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Дата опублікування: 13.08.2026 11:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума432 718.01 UAH