-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шоломи балістичні кулезахисні
Тендер Prozorro UA-2023-04-12-010605-a
Торги відмінено
72 412.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 362.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 362.06 UAH
Номер:
38a0436838cd452580fd3391466e728c
Внутрішній номер закупівлі:
17484071
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-12-010605-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Денисов +380679574913 v.denysov@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
72 412.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.04.2023 16:39 - 17.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2023 16:39 - 20.04.2023 16:15
Аукціон:
20.04.2023 16:18 - 20.04.2023 16:18
Період кваліфікації:
з 20.04.2023 16:18
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c84ad93d4ac446a2b7c64c1c8dd01b9f
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі було встановлено, що подальша потреба у закупівлі відсутня.
Період оскарження:
01.05.2023 10:01 - 12.05.2023 00:00
Дата опублікування:
01.05.2023 10:01
Дата виконання:
12.05.2023 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴72 412.00 Шоломи балістичні кулезахисні