-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шоломи балістичні кулезахисні
Тендер Prozorro UA-2023-04-12-010605-a
Торги відмінено
72 412.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 362.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 362.06 UAH
Період уточнення:
12.04.2023 16:39 - 17.04.2023 00:00
Відповідь надана
Питання
Номер:
ead4411c6ad24109949a3eb9dfe1feec
Дата опублікування:
14.04.2023 13:17
Опис:
Який саме потрібен шолом? Повнорозмірний? Також просимо внести зміни в документацію та чітко визначити вимоги щодо площ захисту по зовнішньому або внутрішньому контуру, а також комплектація шолому. Дякую
Відповідь:
Доброго дня! Шолом планується закупити захисний з середньою обрізкою (тип Mid Cut) або захисний шолом з високою обрізкою (тип Hight-Cut). Площа захисної (площа захисту) оболонки по внутрішній частині предмету повинна бути не менше 9,5 дм2. Технічні вимоги до предмету закупівлі детально викладено у Додатку 2 тендерної документації.
Дата відповіді:
17.04.2023 09:22