-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ); Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НР ОСР); Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ))
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-009845-a
Торги не відбулися
650 346.49
UAH без ПДВ
Номер:
e5da5c6183fa47a59e84f360a5cffb3c
Внутрішній номер закупівлі:
30161835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-009845-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650 346.49 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:06 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:06 - 29.08.2026 10:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:03
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴433 564.33 Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ)
- Лот №2 ₴173 425.73 Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НР ОСР)
- Лот №3 ₴43 356.43 Лот 3 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ)