• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ); Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НР ОСР); Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ))

Оголошено тендер

780 415.80 UAH
Номер: 77b45bb076f348fb943015eb4f6383a8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-011149-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Очікувана вартість: 780 415.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ); Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НР ОСР); Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Дата опублікування: 21.08.2026 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума780 415.80 UAH