-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для вантажних автомобілів та спецтехніки (Радехівське надлісництво)- ID: UA-2026-08-31-010036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243314
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності Болехівське надлісництво- ID: UA-2026-08-31-009238-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242511
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тонажності філії «Карпатський лісовий офіс»...×-
Шини для транспортних засобів великої та малої тонажності філії «Карпатський лісовий офіс» (Міжгірське, Брустурянське, Хустське надлісництва)
- ID: UA-2026-08-04-001927-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29982369
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАукціондо початку аукціону залишилося 9 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для вантажних автомобілів (Надвірнянське надлісництво)- ID: UA-2026-07-14-006339-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29809273
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіКваліфікаціявід початку періоду пройшло 27 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Міжгірське надлісництво, Бруст...×-
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Міжгірське надлісництво, Брустурянське надлісництво)
- ID: UA-2026-07-03-007994-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29728226
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 42 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для вантажних автомобілів та спецтехніки (Верховинське надлісництво)- ID: UA-2026-07-01-002714-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29701763
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 24 дні назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Коломийське надлісництво)- ID: UA-2026-06-26-010400-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29667979
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для спецтехніки (Болехівське надлісництво)- ID: UA-2026-06-15-012760-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29542941
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Львівське надлісництво)- ID: UA-2026-06-03-013412-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29428954
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для легкових автомобілів та пікапів Осмолодське надлісництво- ID: UA-2026-06-02-013199-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29414498
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Рахівське надлісництво)- ID: UA-2026-04-09-011572-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28882227
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -