• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини для вантажних автомобілів та спецтехніки (Верховинське надлісництво)

Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 24 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 24 дні назад

1 353 666.67 UAH без ПДВ
Номер: 4343cb94e5ca4e729fae380c712d70f9
Внутрішній номер закупівлі: 29701763
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-01-002714-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Бідюк Андрій Богданович 380978024604 andriy.bidyuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 353 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.07.2026 11:18 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2026 11:18 - 10.07.2026 00:00
Аукціон: 10.07.2026 13:36 - 10.07.2026 14:17
Період кваліфікації: 10.07.2026 14:17 - 07.08.2026 10:49
Період завантаження договору: 13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 353 666.67 Шини для вантажних автомобілів та спецтехніки (Верховинське надлісництво)