-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для вантажних автомобілів (Надвірнянське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-006339-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 26 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 26 робочих днів
317 458.33
UAH без ПДВ
Номер:
8c0f28b8571e439699e23350658bdf82
Внутрішній номер закупівлі:
29809273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-006339-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Моргун Марія Олегівна 380977514275 mariia.morhun@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
317 458.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 13:45 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 13:45 - 22.07.2026 17:00
Аукціон:
23.07.2026 11:55 - 23.07.2026 12:36
Період кваліфікації:
з 23.07.2026 12:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴317 458.33 Шини для вантажних автомобілів (Надвірнянське надлісництво)