• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності Болехівське надлісництво

Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)

1 489 532.70 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
30
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b4e9f3bc7b37436d98f9a21908bc1384
Внутрішній номер закупівлі: 30242511
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009238-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Музичка Юлія Збігневна 380502652440 yulia.muzychka@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 489 532.70 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:50 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:50 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:50 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 489 532.70 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності Болехівське надлісництво