• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності Болехівське надлісництво

Оголошено тендер

1 787 439.24 UAH
Номер: 2511d63d25414ff99d013aa41e8ecdfb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000250-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 1 787 439.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності Болехівське надлісництво
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 31.08.2026 08:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 787 439.24 UAH