-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності Болехівське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009238-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
1 489 532.70
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
11
год
05
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 017a284b5f4a404593cf289e638a8767
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: 4c4d9a620f8844558df7601452c59c8c
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: c5163c4e0734498a9d6b9ea7ba472225
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: b55951b354ea4141b8a228fad1eb9126
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 7cd6b6f61d2f4530a2c95be9763860a7
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 3d801aabc0c34839ba9faf0fd65b5348
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: d7c704ee5ab047769abbad6bb3fb0b7a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 661e2faae6f3498e8fe8b66720c63957
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 5d58c843a5874b9facb4f3f0b54e9e90
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: bdbf2c399ca24c3e80320cd36d9f322c
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: ad1fb4501ea446439588570c83c8738c
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: baf1a237d4b949dd889c91fef029627e
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 001937df68264843b5a8c09b3e353d8a
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 6542fd1eb2224ef39d9e0157a86dbfaf
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 2d87c2d0d8964cfea5eb595480be5651
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 5cef466b361143f5b48f02b8ad8a4765
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 63b43ddd004b450485331cf70a50b720
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 92b5410a932148e88ff9682a5104061e
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 9d9593b2aa704c5e85e3ad5cb1f88776
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 50602b628bb14b5f94a57ed69c85037a
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 9202ca611cce494f81e598e828a3b0dd
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 99ef33b923814a57b957d58cf127014e
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 46e52b517f4844fda15e7f0a0622ddd2
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договору про закупівлю, який було достроково розірвано через невиконання учасником своїх зобов’язань із застосуванням санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору
ID: 81b623636e5b47c39e22656549df318f
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: b52d932dfe114633a6ad64739e5bb521
Критерій стосується лоту Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності Болехівське надлісництво
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Документ
документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям(Інформація та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям: 1.1. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів): 1.1.1. Довідка, складена учасником торгів, що містить інформацію про виконання/часткове виконання аналогічного*(аналогічних), раніше укладеного, договорів із зазначенням: найменування контрагента; предмету договору/найменування поставленого товару; номеру та дати укладення договору; стану виконання договору (виконаний/частково виконаний договір); контактних осіб замовників (прізвище, ім’я та контактний телефон). *Під аналогічним за предметом закупівлі договором слід розуміти виконаний/частково виконаний договір, за умовами якого поставлено шини. 1.1.2. Сканована/-і копія/-ї договору/-ів (щонайменше одного аналагічного), що наведений/-і учасником в довідці (згідно підпункту 1.1.1 даного додатку) про виконання аналогічного/-их за предметом закупівлі договору/-ів; 1.1.3. Сканована/-і копія/-ї листів відгуків (або рекомендаційні листи) від Замовників згідно аналогічних договорів, які зазначено у довідці та надано у складі тендерної пропозиції щодо належного виконання договорів. 1.1.4 Видаткова (і) накладна (і)/акт (акти), що підтверджують постачання товару за договором, що зазначений у довідці відповідно п.1.1.1. У разі участі об’єднання учасників підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям здійснюється з урахуванням узагальнених об’єднаних показників кожного учасника такого об’єднання на підставі наданої об’єднанням інформації)
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: 2b6ccfa62665420c9ca8bb287f7e2cec
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: e9d11010e59543bd9ef9f8dacc64a0f7
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: e272260c5b654d928f54aeeab32ea0f9
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: d21bdc8d70f74092beb801be7a6bf0d6
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: c1120f7c41464bff858bda9e3f88ae8c
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 5d109b91dfbf4b028b4a1f2279dd4ca0
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Мова тендерної пропозиції
ID: 7d7a9cc10ca84eae944af14032a90629
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: a29952a1f25b4e1482f027b7164c7e20
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 31.08.2026 15:50
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 02f3c6494ca2472aa912933f8bc9a4d5
Очікуване значення :
90