-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для легкових автомобілів та пікапів Осмолодське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-013199-a
З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій незалежно від податкового статусу учасника, закупівля буде оголошена без урахування ПДВ. Учасник, незалежно від його форми оподаткування, при подачі тендерної пропозиції вносить в електронну систему закупівель інформацію про ціну пропозиції без урахування ПДВ. При укладанні договору про закупівлю з учасником, який зареєстрований в Україні як платник податку на додану вартість, сума ПДВ, розрахована згідно вимог законодавства України, буде нараховуватись на суму пропозиції переможця процедури закупівлі та зазначатись в договорі про закупівлю
Завершена
211 426.77
UAH без ПДВ
Номер:
b50f54dff22e438c94b2bcd083ec4bbf
Внутрішній номер закупівлі:
29414498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-013199-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Музичка Юлія Збігневна 380502652440 yulia.muzychka@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
211 426.77 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 17:21 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 17:21 - 11.06.2026 00:00
Аукціон:
11.06.2026 13:41 - 11.06.2026 14:10
Період кваліфікації:
11.06.2026 14:10 - 24.07.2026 16:36
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴211 426.77 Шини для легкових автомобілів та пікапів Осмолодське надлісництво