-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Коломийське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-010400-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.
Завершена
402 633.30
UAH без ПДВ
Номер:
e6c415a411174bddb63ad8a106ad9fe9
Внутрішній номер закупівлі:
29667979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-010400-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Моргун Марія Олегівна 380977514275 mariia.morhun@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
402 633.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 16:07 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 16:07 - 10.07.2026 12:00
Аукціон:
13.07.2026 13:25 - 13.07.2026 14:00
Період кваліфікації:
13.07.2026 14:00 - 31.07.2026 11:32
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴402 633.30 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Коломийське надлісництво)