-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Коломийське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-010400-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.
Завершена
402 633.30
UAH без ПДВ
Номер:
36276f4e4883445ca24a499270ebef05
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-18-000048
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
18.08.2026 00:00
Період моніторингу:
18.08.2026 14:53 - 09.09.2026 00:00
Статус:
Здійснення моніторингу
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
18.08.2026 № 48-з
Тернопіль
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2, 12 пункту 4, підпункту 13 пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 10.12.2025 №274
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку процедур закупівель для моніторингу, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник Роман СНІГУР
Додаток
до наказу
Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Тернопільській області
від 18.08.2026 № 48-з
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу:
8. UA-2026-06-26-010400-a від 26.06.2026 – дані автоматичних індикаторів ризиків.
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Запити/Пояснення
Номер:
26617651b63d49548c43feeedea766f2
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
19.08.2026 11:51
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
25.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Коломийське надлісництво)» (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2026-06-26-010400-a), відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», виникла потреба в отриманні пояснення (інформації, документів).
1. Яким чином та на підставі яких документів замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначено розмір витрат та очікувану вартість предмета закупівлі, з наданням відповідних підтверджуючих документів?
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
f76b837f60954f808ce1650abb243da0
Назва:
Пояснення на запит
Дата опублікування:
21.08.2026 13:20
Опис:
На виконання вимог частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та у відповідь на запит ДЕРЖАВНОЇ АУДИТОРСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ в межах проведення зазначеного моніторингу Замовник надає відповідні пояснення та документи на поставлені питання.
Щодо питання №1
Визначення технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснювалося Замовником на підставі заявки на тендер від ініціатора закупівлі та додатків до неї. Копії відповідних документів додаються до цього пояснення, а саме:
- Заявка на тендер від ініціатора закупівлі.
- Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі (Техніко-економічне обґрунтування, зміст якого визначає розрахунок очікуваної вартості закупівлі із підтверджуючими документами).
- Технічна специфікація.
Заявка на тендер від ініціатора закупівлі сформована з урахуванням фактичної потреби Коломийського надлісництва філії «Карпатський лісовий офіс» ДП «Ліси України» у забезпеченні належного та безперебійного функціонування, а також виробничої необхідності, пов’язаної з виконанням покладених на надлісництво завдань.
Очікувана вартість предмета закупівлі Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Коломийське надлісництво), код ДК 021 : 2015 - 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності, була визначена з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (далі – Наказ № 275).
Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Коломийське надлісництво), код ДК 021:2015 — 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності, складено на підставі зібраної інформації з урахуванням комерційних пропозицій від постачальників зазначеного товару.
Визначення очікуваної вартості здійснювалося відповідно до абзацу 1 підпункту 1 пункту 1 Розділу ІІІ «Методи визначення очікуваної вартості» Наказу № 275, а саме методом порівняння ринкових цін через здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну, до якої належить в тому числі інформація про ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках та розраховано середньоарифметичне значення масиву отриманих даних.
Щодо питання №2
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі оприлюднене на веб-сайті ДП «Ліси України» за посиланням: https://e-forest.gov.ua/wp-content/uploads/2026/06/Obgruntuvannia-shyny-URALT-150.pdf.
Додатки до пояснення:
1. Заявка на тендер від ініціатора закупівлі.
2. Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі (Техніко-економічне обґрунтування, зміст якого визначає розрахунок очікуваної вартості закупівлі із підтверджуючими документами).
3. Технічна специфікація.
Номер:
f5e8af9d32a44ae8a9937ad80b9ff8f4
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
31.08.2026 16:11
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
04.09.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Коломийське надлісництво)» (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2026-06-26-010400-a), відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», виникла потреба в отриманні пояснення (інформації, документів).
Замовником, згідно протоколу від 27.07.2026 за №69 відхилено тендерну пропозицію ТОВ «СТК-АГРО» на підставі абзацу 1 підпункту 2 пункту 44 Особливостей (Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція: не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих Особливостей).
Вимогою пункту 3.2 додатку №4 «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» до тендерної документації є надання документів, що підтверджують відповідність тендерної пропозиції вимогам до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі згідно Додатку 1 до тендерної документації, зокрема: «Копії паспортів якості та/або сертифікатів якості (відповідності) виробника та/або реєстраційних посвідчень та/або висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи та/або декларації постачальника про відповідність, що підтверджують відповідність запропонованого учасником товару вимогам до розміру та технічних характеристик, інших вимог, визначених у Додатку №1 до тендерної документації».
На виконання вищевказаної вимоги, Учасник ТОВ «СТК-АГРО» у складі тендерної пропозиції надав декларацію постачальника про відповідність - файл «Декларація 106.pdf» на шини 23.10 R26 159A8 AGRI NOVA (с/х) Alliance PR16 TT з камерою, виробником яких є ATG (Alliance Tire Group) Ізраїль.
А також, Учасник ТОВ «СТК-АГРО» у складі тендерної пропозиції надав сертифікат відповідності на шини пневматичні вантажні, сільськогосподарські, індустріальні TM Neumaster та TM Marcher, 59 позицій згідно з додатком, виданий та зареєстрований в реєстрі органу з оцінки відповідності - ТОВ «ОС «ЄВРОСТАНДАРТ» за №UA.PN.191.1060-26, терміном дії з 24.03.2026 до 23.03.2027, де серед іншого зазначено шини 14.00-20 153G E-2 W-16A Neumaster 16PR TTF QINGDAO QIZHOU RUBBER CO., LTD, China Китай - файл «Сертифікат відповідності Neumaster. pdf».
Таким чином, з огляду на наведене вище, тендерна пропозиція Учасника ТОВ «СТК-АГРО» відповідає вимогам тендерної документації в частині відповідності технічних характеристик предмета закупівлі згідно Додатку 1 до тендерної документації.
У зв’язку з вищевикладеним, надайте пояснення щодо висновку про невідповідність технічних характеристик запропонованого ТОВ «СТК-АГРО» товару.
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.