-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для спецтехніки (Болехівське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-012760-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України
Завершена
443 326.00
UAH без ПДВ
Номер:
7098b3f56b2244a39d79d2d54f317ae5
Внутрішній номер закупівлі:
29542941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-012760-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ІВАНЮРА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА 380973080656 nataliia.ivaniura@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
443 326.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 17:39 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 17:39 - 29.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 15:25
Період кваліфікації:
29.06.2026 00:00 - 06.07.2026 16:08
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴443 326.00 Шини для спецтехніки (Болехівське надлісництво)