• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тонажності філії «Карпатський лісовий офіс» (Міжгірське, Брустурянське, Хустське надлісництва)

Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України

  • Подача пропозицій
  • Аукціон до початку аукціону залишилося 8 годин
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Аукціон

до початку аукціону залишилося 8 годин

800 565.01 UAH без ПДВ
Номер: 326d533ced884144919fd16fb94d1036
Внутрішній номер закупівлі: 29982369
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-001927-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Музичка Юлія Збігневна 380502652440 yulia.muzychka@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 800 565.01 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 10:19 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 10:19 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 01.09.2026 14:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴800 565.01 Шини для транспортних засобів великої та малої тонажності філії «Карпатський лісовий офіс» (Міжгірське, Брустурянське, Хустське надлісництва)