-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тонажності філії «Карпатський лісовий офіс» (Міжгірське, Брустурянське, Хустське надлісництва)
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-001927-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України
Кваліфікація
800 565.01
UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 10:19 - 29.08.2026 00:00
Відповідь надана
Винесення в окремий лот
Номер:
6a0b6fe543ee444193b90d880e9e9e3d
Дата опублікування:
13.08.2026 20:57
Опис:
Шановний Замовник, доброго дня!
Чи можна винести в окремий лот позицію №3 (шини 15.5-38)?
Дякую.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення. Його було розглянуто та опрацьовано з відділом ініціатором закупівлі та з відповідних внесень змін до тендерної документації не буде.
Дата відповіді:
14.08.2026 15:10
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
9ca017b42150493f8c4b129e5437b87b
Дата опублікування:
07.08.2026 09:23
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо надати уточнення щодо технічних вимог:
1. По позиції №2.
У технічних вимогах по позиції №2 зазначено показник: норма кількості шарів – 8.
Просимо уточнити, чи буде розглядатися пропозиція учасника у разі надання шини з покращеними характеристиками, за умови відповідності іншим технічним, якісним та експлуатаційним вимогам предмета закупівлі.
2. По позиції №7.
У найменуванні предмета закупівлі зазначено радіальну шину, однак у технічних характеристиках вказано діагональну конструкцію.
З метою уникнення неоднозначного тлумачення вимог та підготовки коректної тендерної пропозиції просимо уточнити, чи правильно розуміти, що Замовнику потрібна саме шина радіальної конструкції, відповідно до найменування предмета закупівлі.
У разі підтвердження просимо привести технічні характеристики у відповідність.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення. Його буде розглянуто та опрацьовано з відповідним внесенням змін до тендерної документації за необхідності.
Дата відповіді:
09.08.2026 20:03
Відповідь надана
позиція 1
Номер:
caa2f4bfa1164a909749f421e168a2c5
Дата опублікування:
06.08.2026 15:53
Опис:
Шановний Замовник! За п.1 вимагається Шина GTK AS100 18PR (або еквівалент). Запитувана шина має безкамерну конструкцію TL. Разом з тим, в технічних харктеристиках зазначено Наявність камери: камерна (камера в комплекті).
Вказана інформація суперечить одна одній. Просимо додати в технічних характеристиках Наявність камери: камерна (камера в комплекті) або безкамерна конструкція.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення. Його буде розглянуто та опрацьовано з відповідним внесенням змін до тендерної документації за необхідності.
Дата відповіді:
09.08.2026 20:03