• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тонажності філії «Карпатський лісовий офіс» (Міжгірське, Брустурянське, Хустське надлісництва)

Оголошено тендер

960 678.01 UAH
Номер: e671bae642c24a2f9d67e4031c8738c1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-000243-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 960 678.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини для транспортних засобів великої та малої тонажності філії «Карпатський лісовий офіс» (Міжгірське, Брустурянське, Хустське надлісництва)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 04.08.2026 08:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума960 678.01 UAH