-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гаковим навантажувачем та краном маніпулятором)- ID: UA-2026-08-31-013008-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246184
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 11.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з краном маніпулятором)- ID: UA-2026-08-31-012967-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246143
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 11.09.26 09:00)
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів- ID: UA-2026-08-26-013133-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30204731
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 09:00)
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рят...×-
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 50 метрів
- ID: UA-2026-08-17-012084-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30108949
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пожежні автоцистерни середнього класу всюдихідні з цистерною для води не менше 3000 л.- ID: UA-2026-08-13-012696-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082626
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рят...×-
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів
- ID: UA-2026-08-06-011462-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30017505
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 11 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоцистерни пожежні важкого класу сільські з цистерною не менше 5000 літрів- ID: UA-2026-08-05-012402-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30005608
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 годин назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів- ID: UA-2026-08-05-012354-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30005560
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рят...×-
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 50 метрів
- ID: UA-2026-07-31-008966-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966934
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу сільські з максимальною висото...×-
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу сільські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів
- ID: UA-2026-07-31-008920-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966885
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоцистерни пожежні важкого класу сільські з цистерною не менше 5000 літрів- ID: UA-2026-07-21-011663-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29873242
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів- ID: UA-2026-07-21-011548-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29873128
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рят...×-
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 40 метрів
- ID: UA-2026-07-17-010308-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29848336
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу сільські з максимальною висото...×-
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу сільські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів
- ID: UA-2026-07-16-010371-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29837446
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу міські з максимальною висотою...×-
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу міські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів
- ID: UA-2026-07-15-011076-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29826630
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 днів назад
-