• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 22 години (до 03.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 22 години (до 03.09.26 09:00)

154 667 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
22
год
35
хв
26
сек
Гарантія - 4 640 025.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bc120f8e09c74024be829cd88dc202ee
Внутрішній номер закупівлі: 30204731
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-013133-a   
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 154 667 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 17:42 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 17:42 - 03.09.2026 09:00
Період оскарження: 26.08.2026 17:42 - 31.08.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 12:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴154 667 500.00 Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів