-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів
Оголошено тендер
185 601 000.00
UAH
Номер:
c202e4844ca840f1989140b5364c36ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-015637-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
185 601 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.08.2026 17:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума185 601 000.00 UAH