-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування організаційної техніки (заправка та відновле...×-
Послуги з поточного ремонту та обслуговування організаційної техніки (заправка та відновлення картриджів)
- ID: UA-2026-09-02-003929-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262797
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43910322ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-02-003925-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262796
КЗ Опорний заклад освіти "Червонослобідський ліцей" ЄДРПОУ: 25668348ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз 1 л.- ID: UA-2026-09-02-003946-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262794
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-02-003938-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262793
Заклад дошкільної освіти №39 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061812ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Технічне об...×-
ДК 021:2015 код 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Технічне обслуговування екскаватора-навантажувача "JCB 3CX 45403CA" для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-09-02-003933-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262792
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Концентрат G12-20л- ID: UA-2026-09-02-003950-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262791
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Прецизійний поворотний стіл з...×-
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Прецизійний поворотний стіл з комплектом допоміжного обладнанням)
- ID: UA-2026-09-02-003922-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262790
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" ЄДРПОУ: 02568182ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник ПВХ перфорований з сіткою 3,0 м (10х10см,160 г/м2). Код Товару за Єдиним закупівель...×-
Кутник ПВХ перфорований з сіткою 3,0 м (10х10см,160 г/м2). Код Товару за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
- ID: UA-2026-09-02-003931-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262789
Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського ЄДРПОУ: 05417058ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800W 1024Wh за ДК 021:2015-31430000-9 Електричні акумулят...×-
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800W 1024Wh за ДК 021:2015-31430000-9 Електричні акумулятори
- ID: UA-2026-09-02-003927-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262788
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі за ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-003926-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262787
Білоцерківська гімназія - початкова школа № 15 Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 20579114ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-09-02-003865-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262786
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Полтавській області ЄДРПОУ: 34742711ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту електромереж (розетка накладна)- ID: UA-2026-09-02-003920-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262783
Відокремлений структурний підрозділ "Кам'янець-Подільський фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 00729020ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вершкове масло- ID: UA-2026-09-02-003916-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262781
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРЕМОШНЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ " ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37179649ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент 25 кг- ID: UA-2026-09-02-003918-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262778
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37346355ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послуги (розроблення тимчасової індивідуальної базово...×-
ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послуги (розроблення тимчасової індивідуальної базової лінійної норми витрати палива на колісний транспортний засіб)
- ID: UA-2026-09-02-003948-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262777
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43115923ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -