-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Прецизійний поворотний стіл з комплектом допоміжного обладнанням)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003922-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
3 896 111.11
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
40
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a7b622cfaf2f4f58a3ab169af0cd4397
Внутрішній номер закупівлі:
30262790
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003922-a
Замовник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Олексій Олександрович 380995435366 Danylenko@ukrcsm.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 896 111.11 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:25 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:25 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:25 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 896 111.11 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Прецизійний поворотний стіл з комплектом допоміжного обладнанням)