-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Прецизійний поворотний стіл з комплектом допоміжного обладнанням)
Оголошено тендер
4 675 333.33
UAH
Номер:
3ada80c68e324486ac1cbbe9a2e7882a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-001774-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 675 333.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Прецизійний поворотний стіл з комплектом допоміжного обладнанням)
Примітки:
23
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
Дата опублікування:
21.07.2026 09:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 675 333.33 UAH