• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Вантажні автомобілі спеціалізовані (з краном маніпулятором)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 09:00)

340 050 800.20 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
10
год
36
хв
42
сек
Гарантія Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 26c5fc02df964dff9270e0914971fee2
Внутрішній номер закупівлі: 30246143
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012967-a   
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 340 050 800.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 20:05 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 20:05 - 11.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 20:05 - 08.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 13:31

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴221 772 261.00 Вантажні автомобілі спеціалізовані (з краном маніпулятором)
  • Лот №2 ₴118 278 539.20 Вантажні автомобілі спеціалізовані (з краном маніпулятором)