-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з краном маніпулятором)
Оголошено тендер
408 060 960.24
UAH
Номер:
8ad8b9b912a443dbb0827f2ca4751f47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015394-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
408 060 960.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з краном маніпулятором)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 19:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з краном маніпулятором)
×
-
УКТ ЗЕД:
8704 Моторні транспортні засоби для перевезення вантажів:
Кількість
23 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума408 060 960.24 UAH