• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 50 метрів

Торги не відбулися

120 517 853.23 UAH без ПДВ
Номер: 5f856855a5054f24b25d8e8fd4e33752
Внутрішній номер закупівлі: 29966934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-008966-a   
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 120 517 853.23 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 18:00 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 18:00 - 11.08.2026 09:00
Аукціон: з 12.08.2026 11:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴120 517 853.23 Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 50 метрів