-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу сільські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-010371-a
Торги не відбулися
256 676 967.50
UAH без ПДВ
Номер:
1ba9aa09b81549deb78ab25668f7b908
Внутрішній номер закупівлі:
29837446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-010371-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
256 676 967.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 18:16 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 18:16 - 27.07.2026 09:00
Аукціон:
з 28.07.2026 15:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴256 676 967.50 Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу сільські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів