• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу сільські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів

Торги не відбулися

256 676 967.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 18:16 - 24.07.2026 00:00
Відповідь надана

Щодо технічних вимог

Номер: edc10e4d84b94e66bb151feee71ff5fa
Дата опублікування: 23.07.2026 14:11
Опис: Шановний Замовнику! Уважно вивчивши вимоги Тендерної документації, зокрема технічні вимоги до предмета закупівлі, нами встановлено наступне. У таблиці 2, пункті 11 встановлено вимогу: Пожежна автодрабина з повною масою (GLM) має відповідати таким вимогам: кут під’їзду град. ≥ 23, кут від’їзду, град ≥ 23 Пунктом 12 таблиці 2 встановлено вимогу щодо максимальної висоти в положенні перевезення пожежної автодрабини — 3,3 м. Пунктом 15 таблиці встановлено вимогу щодо повної маси, не більше кг – 16 000 Пожежні автодрабини, які відповідають всім у сукупності вищезазначеним показникам не виготовляються жодним із світових заводів виробників. Разом з тим, провідні світові виробники пожежних автодрабин виготовляють автодрабини на повнопривідних шасі 4×4 з іншими технічними параметрами. Зокрема, пожежна автодрабина на повнопривідному шасі 4×4 виробництва Rosenbauer L32A-XS має кут під'їзду 20° та кут від'їзду 12°, висоту 3,6 м та масу понад 16 000 кг. Компанія Magirus виготовляє повнопривідні пожежні автодрабини M32L-AT SC та M32L на шасі 4×4, які, залежно від виконання та обраного шасі, мають транспортну висоту від 3,60 м до 3,74 м та повну масу 18 000 кг. https://www.magirusgroup.com/de/en/serving-heroes/deliveries/detail/delivery/first-smartcontrol-turntable-ladder-delivered-to-austria-09-2025/ https://www.magirusgroup.com/de/en/serving-heroes/deliveries/detail/delivery/m32l-for-qeqertalik-07-2025/ Конструкція повнопривідного шасі передбачає більший дорожній просвіт, за рахунок ведучого переднього моста, коліс більшого діаметра, що об'єктивно збільшують транспортну висоту автомобіля та масу пожежної автодрабини. Саме тому провідні світові виробники спеціальної пожежної техніки виготовляють повнопривідні пожежні автодрабини із транспортною висотою понад 3,3 м та масою 18 000 кг і більше. З метою зменшення габаритної висоти, конструкція пожежної автодрабини передбачає розміщення поворотної платформи тільки за задньою віссю шасі. У зв’язку з цим задній звіс надбудови від моста значно зменшує кут від’їзду. Таким чином, сукупність встановлених Замовником вимог щодо максимальної транспортної висоти не більше 3,3 м, повної маси не більше 16 000 кг, кута під'їзду не менше 23° та кута від'їзду не менше 23° фактично унеможливлює участь у закупівлі постачальників сучасних повнопривідних пожежних автодрабин провідних світових виробників, хоча саме такі машини призначені для експлуатації в умовах бездоріжжя, складної місцевості та виконання рятувальних робіт у важкодоступних районах. ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА» має можливість запропонувати до постачання пожежну автодрабину Rosenbauer L32A-XS 4×4, однак через встановлення технічних вимог, яким не відповідає жодна сучасна повнопривідна пожежна автодрабина світових виробників, ми позбавлені можливості взяти участь у процедурі закупівлі. Звертаємо увагу, що пожежні автодрабини виробництва компанії Rosenbauer вже експлуатуються підрозділами ДСНС України. Зазначена техніка була передана Україні міжнародними партнерами як гуманітарна допомога під час повномасштабної збройної агресії російської федерації та успішно використовується під час виконання завдань за призначенням. У зв'язку з вищевикладеним просимо внести зміни до Тендерної документації шляхом перегляду зазначених технічних вимог таким чином, щоб вони не обмежували конкуренцію та забезпечували можливість участі у процедурі закупівлі виробників сучасних повнопривідних пожежних автодрабин, зокрема Висота не більше 3,7 м Повна маса не більше 19 000 кг Кут під'їзду ≥ 20° та кут від'їзду ≥ 12° Колісна формула 4х4
Відповідь: Тендерна документація розроблена у відповідності до вимог чинного законодавства у сфері публічних закупівель. Технічні вимоги до предмету закупівлі розроблені робочою групою, затверджені наказом ДСНС та оприлюднені на офіційному сайті.
Дата відповіді: 24.07.2026 17:29