-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 40 метрів
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-010308-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
143 480 540.82
UAH без ПДВ
Номер:
f4369203f3c946fabf9d4b1553e0dc1d
Внутрішній номер закупівлі:
29848336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-010308-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
143 480 540.82 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 17:05 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 17:05 - 06.08.2026 09:00
Аукціон:
07.08.2026 14:34 - 07.08.2026 14:57
Період кваліфікації:
07.08.2026 14:57 - 27.08.2026 18:37
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴143 480 540.82 Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 40 метрів