• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гаковим навантажувачем та краном маніпулятором)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 09:00)

207 951 833.55 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
10
год
36
хв
37
сек
Гарантія - 6 238 555.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 581cb869871b480eb9a3acc388d3c55c
Внутрішній номер закупівлі: 30246184
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013008-a   
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 207 951 833.55 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 20:16 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 20:16 - 11.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 20:16 - 08.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 12:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴207 951 833.55 Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гаковим навантажувачем та краном маніпулятором)