-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 50 метрів
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-012084-a
Торги не відбулися
120 517 853.23
UAH без ПДВ
Номер:
b03f8195eb7b4c5088db267969459ea1
Внутрішній номер закупівлі:
30108949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-012084-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 517 853.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 17:43 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 17:43 - 25.08.2026 09:00
Аукціон:
з 26.08.2026 15:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 517 853.23 Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 50 метрів