-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набір для епідуральної анестезії- ID: UA-2024-04-19-005605-a
- Дата створення : 19.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21349933
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
НК 024:2023:37706 — Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень, одноразового викор...×-
НК 024:2023:37706 — Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень, одноразового використання, НК 024:2019:60699 — Камера зволоження повітря для лінії вдиху, одноразового використання, НК 024:2019:60837 — Фільтр бактеріальний для медичних газів, нестерильний, одноразового використання код ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації
- ID: UA-2023-10-30-011910-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19458841
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар: провідник для заміни ендотрахеальних трубок (Буж) 15Fr, дихальна система гладкосто...×-
Товар: провідник для заміни ендотрахеальних трубок (Буж) 15Fr, дихальна система гладкостовбурна, з одним проводом обігріву, камера зволожувача ручного заповнення малого об`єму, фільтр дихальний вірусо-бактеріальний, повітровод Гведела ДК 021:2015:33170000-2 – Обладнання для анестезії та реанімації
- ID: UA-2023-01-26-006006-a
- Дата створення : 26.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16736986
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Провідник для заміни ендотрахеальних трубок (Буж) 15Fr, дихальна система гладкостовбурна,...×-
Провідник для заміни ендотрахеальних трубок (Буж) 15Fr, дихальна система гладкостовбурна, з одним проводом обігріву, камера зволожувача ручного заповнення малого об`єму, фільтр дихальний вірусо-бактеріальний, повітровод Гведела ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
- ID: UA-2023-01-17-002558-a
- Дата створення : 17.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16613599
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (33171300-2 - Набори чи ко...×-
ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (33171300-2 - Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
- ID: UA-2023-01-05-005140-a
- Дата створення : 05.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16546170
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дихальна система гладкостовбурна, камера зволожувача, фільтр дихальний неонатальний вірус...×-
Дихальна система гладкостовбурна, камера зволожувача, фільтр дихальний неонатальний вірусо-бактеріальний ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
- ID: UA-2022-08-31-002874-a
- Дата створення : 31.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15220295
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Інтродюсер для ендотрахеальної трубки,Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень,к...×-
Інтродюсер для ендотрахеальної трубки,Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень,камера зволоження повітря для лінії вдиху,фільтр бактеріальний для медичних газів,повітропровід ротоглотковий ДК 021:2015:33170000- 2- Обладнання для анестезії та реанімації
- ID: UA-2022-02-17-000426-a
- Дата створення : 17.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14172338
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Голки для спинальної анестезії, набір для епідуральної анестезії "EPIX MINISET B"...×-
Голки для спинальної анестезії, набір для епідуральної анестезії "EPIX MINISET B", G18 (ДК 021:2015:33170000-2Обладнання для анестезії та реанімації (33171300-2 - Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
- ID: UA-2021-12-15-015849-c
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13159220
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Апарат для анестезії та апарат для анестезії високого класу (ДК 021:2015:33170000-2-Обладн...×-
Апарат для анестезії та апарат для анестезії високого класу (ДК 021:2015:33170000-2-Обладнання для анестезії та реанімації) НК 024:2019-47769 Апарат інгаляційної анестезії, пересувний
- ID: UA-2021-11-19-003287-c
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12594672
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33170000-2-Обладнання для анестезії та реанімації (Клинок для ларингоскопа з н...×-
ДК 021:2015:33170000-2-Обладнання для анестезії та реанімації (Клинок для ларингоскопа з набором лампочок для ларингоскопа
- ID: UA-2021-05-05-003434-a
- Дата створення : 05.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9763526
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-33170000-2 обладнання для анестезії та реанімації ((інтродюсера для ендотрахеа...×-
ДК 021:2015-33170000-2 обладнання для анестезії та реанімації ((інтродюсера для ендотрахеальної трубки, зволожувача дихальних сумішей конектора швидкого з'єднання для кисню, масок для кисню, контуру дихального апарату штучної вентиляції легень, ларингеального повітропроводу, камери зволоження повітря фільтру бактеріального для медичних газів)
- ID: UA-2021-03-10-001082-a
- Дата створення : 10.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8973346
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для для анестезії та реанімації (код за ДК- 33170000-8, Набори чи комплекти для...×-
Обладнання для для анестезії та реанімації (код за ДК- 33170000-8, Набори чи комплекти для епідуральної анестезії код за ДК- 33171300-2)
- ID: UA-2021-02-08-008925-a
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8499013
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації (за ДК 021:2015: 33170000-2 )- ID: UA-2020-12-24-003049-a
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7988155
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для для анестезії та реанімації код за ДК 021:2015- 33170000-8 (Набори чи компл...×-
Обладнання для для анестезії та реанімації код за ДК 021:2015- 33170000-8 (Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
- ID: UA-2020-07-27-002255-a
- Дата створення : 27.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5726135
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Набори чи комплекти для епідуральної анастезії- ID: UA-2020-06-26-000857-b
- Дата створення : 26.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5417744
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -