-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Голки для спинальної анестезії, набір для епідуральної анестезії "EPIX MINISET B", G18 (ДК 021:2015:33170000-2Обладнання для анестезії та реанімації (33171300-2 - Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
Тендер Prozorro UA-2021-12-15-015849-c
Завершена
980 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 800.00 UAH
Номер:
bb485e732a9a4024b42fe8ee0318e390
Внутрішній номер закупівлі:
13159220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-15-015849-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
980 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 800.00 UAH
Період уточнення:
15.12.2021 15:17 - 21.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2021 15:17 - 31.12.2021 16:00
Аукціон:
04.01.2022 12:44 - 04.01.2022 13:07
Період кваліфікації:
04.01.2022 13:07 - 06.01.2022 09:28
Період завантаження договору:
06.01.2022 09:28 - 26.01.2022 09:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір для епідуральної анестезії 18 G - Стандартний катетер з трьома боковими отворами
×
-
НК 024:2019:
34842 Набір для епідуральної анестезії, який не містить лікарських засобів
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке , розмір 25G х 90мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 25G х 110 або 120 мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 26G х 90мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 90мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 26G х 90мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 27G х 90мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 22G х 90 мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 110 мм або 120 мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМТ ЮКРЕЙН"
Оскарження: 06.01.2022 09:28 - 17.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543720
-
Контактна особа:
Жанна +380972226711 csm@tmtukraine.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, б-р Маріїі Приймаченко буд. 1/27, офіс 304/5
Оскарження: 06.01.2022 09:28 - 17.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
973 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
973 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.01.2022 09:28
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ТОВ Мірас-Медікал
×
-
Код ЄДРПОУ:
39342750
-
Контактна особа:
Холмова Раїна Олександрівна +380444066282 miras-med@ukr.net
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Вул. С.Сосніних, 9
Початкова пропозиція
979 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
979 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
37520d98b9014f3bb974ee7c52382795
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-15-015849-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМТ ЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543720
-
Контактна особа:
Жанна +380972226711 csm@tmtukraine.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, б-р Маріїі Приймаченко буд. 1/27, офіс 304/5
Номер договору:
11
Сума договору:
971 323.66 UAH з ПДВ
Сума договору:
903 331.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Набір для епідуральної анестезії 18 G - Стандартний катетер з трьома боковими отворами: 286.94000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке , розмір 25G х 90мм: 45.87000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 25G х 110 або 120 мм: 96.00000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 26G х 90мм: 50.00000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 90мм: 189.00000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 26G х 90мм: 188.80000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 27G х 90мм: 179.34000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 22G х 90 мм: 175.00000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 110 мм або 120 мм: 249.00000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке , розмір 25G х 90мм: 45.87000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 25G х 110 або 120 мм: 96.00000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 26G х 90мм: 50.00000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 90мм: 189.00000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 26G х 90мм: 188.80000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 27G х 90мм: 179.34000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 22G х 90 мм: 175.00000 UAH без ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 110 мм або 120 мм: 249.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
18.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний