-
Відкриті торги
-
КЕП
Голки для спинальної анестезії, набір для епідуральної анестезії "EPIX MINISET B", G18 (ДК 021:2015:33170000-2Обладнання для анестезії та реанімації (33171300-2 - Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
971 323.66
UAH з ПДВ
Номер:
37520d98b9014f3bb974ee7c52382795
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-15-015849-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Контактна особа:
Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМТ ЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543720
-
Контактна особа:
Жанна +380972226711 csm@tmtukraine.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, б-р Маріїі Приймаченко буд. 1/27, офіс 304/5
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Набір для епідуральної анестезії 18 G - Стандартний катетер з трьома боковими отворами: 286.94000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке , розмір 25G х 90мм: 45.87000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 25G х 110 або 120 мм: 96.00000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 26G х 90мм: 50.00000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 90мм: 189.00000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 26G х 90мм: 188.80000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 27G х 90мм: 179.34000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 22G х 90 мм: 175.00000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 110 мм або 120 мм: 249.00000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке , розмір 25G х 90мм: 45.87000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 25G х 110 або 120 мм: 96.00000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 26G х 90мм: 50.00000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 90мм: 189.00000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 26G х 90мм: 188.80000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 27G х 90мм: 179.34000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 22G х 90 мм: 175.00000 UAH з ПДВ
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 110 мм або 120 мм: 249.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
11
Дата підписання:
18.01.2022 00:00
Період дії договору:
18.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
971 323.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 67 992.66 UAH)
Оплачено:
971 323.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 67 992.66 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір для епідуральної анестезії 18 G - Стандартний катетер з трьома боковими отворами
×
-
НК 024:2019:
34842 Набір для епідуральної анестезії, який не містить лікарських засобів
Кількість
2000 шт.
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке , розмір 25G х 90мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
200 шт.
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 25G х 110 або 120 мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
100 шт.
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 26G х 90мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
1000 шт.
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 90мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
400 шт.
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 26G х 90мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
1000 шт.
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 27G х 90мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
200 шт.
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 22G х 90 мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
20 шт.
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 110 мм або 120 мм
×
-
НК 024:2019:
35212 Голка спінальна, одноразового застосування
Кількість
100 шт.
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
3d99e98f124c455f9168562b4ee5e7ce
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджена сторонами зміна (зменшення ) ціни договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Постанова)
Номер:
1a2157371c204b94a3586352e78e1039
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення ціни договору
Номер додаткової угоди:
1.
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано