-
Відкриті торги
-
КЕП
Голки для спинальної анестезії, набір для епідуральної анестезії "EPIX MINISET B", G18 (ДК 021:2015:33170000-2Обладнання для анестезії та реанімації (33171300-2 - Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
Оголошено тендер
980 000.00
UAH
Номер:
a57982897d7e429fbf515ac17a81393e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-29-006190-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
980 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Голки для спинальної анестезії, набір для епідуральної анестезії "EPIX MINISET B", G18 (ДК 021:2015:33170000-2Обладнання для анестезії та реанімації (33171300-2 - Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
29.11.2021 12:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке , розмір 25G х 90мм
Кількість
200 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 25G х 110 або 120 мм
Кількість
100 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії зріз Квінке, розмір 26G х 90мм
Кількість
1000 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 90мм
Кількість
400 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 26G х 90мм
Кількість
1000 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 27G х 90мм
Кількість
200 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 22G х 110 мм або 120 мм
Кількість
20 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії зі зрізом типу Олівець, розмір 25G х 110 мм або 120 мм
Кількість
100 штуки
Період постачання
(не задано)
Набір для епідуральної анестезії 18 G - Стандартний катетер з трьома боковими отворами
Кількість
2000 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума980 000.00 UAH